ЩОДО СПІВПРАЦІ З ПРОГРАМОЮ «FIT FOR PARTNERSHIP WITH GERMANY»

Повідомляємо, що у тісній співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Федеральним міністерством економіки і енергетики Німеччини реалізується міжнародна програма «Fit for Partnership with Germany» (Готуємося до співпраці з Німеччиною) (далі – Програма).

Програма спрямована на стимулювання розвитку українського бізнесу, економічне співробітництво між Україною та Німеччиною, соціально-економічний розвиток регіонів та сприяє:

- виходу українських підприємств на міжнародні ринки;

- підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств;

- вдосконаленню компетенцій українських менеджерів у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Цільовою групою для участі є представники українських підприємств із зовнішньоекономічним потенціалом, для яких організовуються цілеспрямовані бізнес-сесії у Німеччині (90% фінансується Федеральним міністерством економіки і енергетики Німеччини).

У 2018-2019 роках українським управлінцям/підприємцям і підприємствам пропонуються бізнес-сесії в Німеччині за напрямками:

- загальна економічна кооперація;

- економічна кооперація в аграрному секторі: виробництво та переробка сільськогосподарської продукції, виробництво продуктів харчування.

Більш детальну інформацію про Програму та заходи щодо її реалізації розміщено на сайті www://ukraine.managerprogramm.de

У разі бажання активної співпраці з Програмою пропонуємо звернутись до Світлани Степащенко – керівника проектного офісу Програми за тел. (044) 228-42-53, (044) 531-30-56, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.