ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

 

У період з 05 по 10 листопада 2018 року українські товари та послуги будуть представлені на найбільшій імпортній виставці Китаю «China International Import Expo 2018» у м. Шанхай (КНР).

До пріоритетних товарів та послуг, які Китай пропонує представити на виставці належать: промислове обладнання, побутова техніка, автомобільний транспорт, одяг та споживчі товари, харчова та аграрна продукція, медичне обладнання, а також послуги у сфері туризму, новітніх технологій, культури та освіти, проектування та дизайну, аутсорсингу.

Міністерством економічного розвитку і торгівлі України разом із Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку наразі розробляється концепція Національного стенду України на виставці «China International Import Expo 2018», який має представити досягнення країни та зацікавити потенційних китайських партнерів у співпраці. Продукція кращих вітчизняних виробників буде представлена на вказаному стенді у вигляді промо-відео (3D, AR технології), в друкованому каталозі та/або фізично.

У разі виявлення бажання прийняти участь у вищезазначеному заході, необхідно до кінця травня 2018 року надіслати свої пропозиції Офісу з просування експорту при Мінекономрозвитку щодо компаній, які мають змогу гідно представляти досягнення країни на міжнародному рівні. Пропонуються наступні критерії відбору підприємств:

-         підтверджена якість продукту;

-         інноваційність;

-         високий рівень маркетингового представлення продукту;

-         експортний потенціал.

Рішення щодо участі продукту чи послуги на Національному стенді України буде прийнято до 1 липня 2018 року.

Ваші пропозиції, разом  із описом продукту, його відповідності зазначеним вище критеріям та контактами виробника надсилайте на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У разі виникнення додаткових питань просимо звертатись на зазначену електронну адресу або за телефоном: +38 067 828 20 34, Офіс з просування експорту при Мінекономрозвитку, Катери Співакова.