ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Уточнений План заходів  на 2018 рік Альянсу міст Шовкового шляху (Китайська Народна Республіка), передбачених на червень 2018 року.

 Фестиваль їжі та культур Шовкового шляху у місті Цзяюйгуані

Місто – Цзяюйгуань, провінція Ганьсу, відоме найбільшим стратегічним західним перевалом Великої Китайської стіни. Місто також є важливим транспортним і промисловим центром Нового Шовкового шляху.

 Дата – 20-24 червня 2018 року.

 Оргізатори – Альянс міст Шовкового шляху (SRCA), Муніципальний уряд міста Цзяюйгуань.

 Аудиторія – пересічні громадяни, дипломати, вчені, громадські діячі, ЗМІ тощо.

 Опис – Як правило, SRCA запросить країни Шовкового шляху продемонструвати свою культуру, продукти харчування, найкращі товари та туризм китайського народу в місті, де кількість туристів досягає 30 тисяч на добу. На церемонії відкриття організатори та гості виступлять з промовами, в яких представлять країн-учасниць та основні заходи Фестивалю їжі та культур Шовкового шляху, а також підґрунтя та значимість заходу. На виставці «Gourmet Carnival» буде представлено їжу та напої  більше як 15-ти країн світу. А на культурних змаганнях туристи, місцеві жителі та професіонали візьмуть участь у приготуванні страв різних країн. Організатори представлена можливість відвідати майстер-клас «Gastronomic Kitchen», де кулінари світового класу розкажуть, як готувати страви їхніх країн. На конкурсі краси представниці країн вздовж Шовкового шляху змагатимуться за титул «Міс Шовкового шляху». Також відвідувачі Фестивалю запрошуються на дегустацію він та перегляду кінокартин під відкритим небом.

Організатори надають такі умови участі:

Для представників бізнесу безкоштовна участь в усіх заходах; допомога при опануванні місцевого ринку; допомога у просуванні до та після заходу через онлайн платформи. Надається стенд стандартного розміру (9м2), жодної комісії чи податків.

 Для двох представників від кожної з компаній-учасників безкоштовне проживання на 4 ночі (з 19 до 23-го червня) у одному з готелів міста Цзяюйгуань.

Для відомих кулінарів та представників областей або міст безкоштовна участь в усіх заходах, а також безкоштовне проживання (4 ночі) у місті Цзяюйгуань та транспортування до міста в межах Китаю, просування до та після заходу через онлайн та онлайн платформи.

 Переліт з України до місті Цзяюйгуань для всіх учасників – за власний рахунок.

 Бажаючих прийняти участь у вищезазначеному заході просимо проінформувати управління розвитку сільських територій райдержадміністрації ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) до 23.05.2018.»