НАВЧАННЯ У КИТАЙСЬКІЙ НАРОДНІЙ РЕСПУБЛІЦІ

За інформацією Посольства Китайської Народної Республіки в Україні, Міністерство комерції КНР запрошує пердставуників України взяти участь у навчальних програмах для отримання ступенів магістра (Master) та докторанта (PhD).

            Кожен кандидат може обрати одну і ту ж спеціальність в 3 універститетах з 26, що пропонуються.

            Обов’язковими вимогами  для відбору учасників навчальних програм є:

1)    мати диплом бакалавра для подачі на магістерську програму (Master) або диплом магістра для подачі на докторантську програму (PhD);

2)    бути віком до 45 років на момент подачі заявки;

3)    мати відповідальний рівень  володіння китайською мовою (HSK-4, вище 180 балів) або англійською мовою (IELTS – рівень – 6,0 і вище) відповідно до вимог програм або мати інші  підтвердження щодо рівня володіння згаданими мовами;

4)    мати здоровий організм, відсутні інфекційні захворювання.

Для участі у конкурсі необхідно:

1)    зареєструватись  он-лайн на сайтах: www.csc.edu.cn/studyinchina або www.campuschina.org.

2)    подати відповідний пакет документів до департаменту  державних інвестиційних  проектів та підтримки розвитку Мінекономрозвитку.

Оригінал пакету документів у паперовому  вигляді просимо подати Канцелярії Радника з торговельно-економічних питань при Посольстві КНР в Україні за адресою: Землянський провулок, 11, м. Київ-14, 01901, а копію пакету документів надіслати до департаменту державних інвестиційних проектів та підтримки розвитку Міненомрозвитку не пізніше 11.05.2018.

Особливу увагу звертаємо на той факт, що оскільки така стипендія пропонується китайською стороною для представників усіх країн світу, у разі зацікавленості, просимо здійснити якнайшвидше реєстрацію на вибраний курс он-лайн та надати документи.