ОГОЛОШЕННЯ!

Оголошення про проведення конкурсного відбору інвестиційних проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів районного бюджету Сумського району у 2017 році.

Відповідно до Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів районного бюджету Сумського району у 2017 році (далі – Порядок) Програми розвитку інфраструктури Сумського району у 2017 році (далі - Програма), затвердженої рішенням 14 сесії 7 скликання  від 07.07.2017, оголошується конкурсний відбір інвестиційних проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів районного бюджету Сумського району у 2017 році

Збір проектів здійснюється до 16 серпня 2017 року.

У відборі беруть участь інвестиційні проекти підготовлені, відповідно до Порядку, розпорядниками бюджетних коштів районного бюджету та органами місцевого самоврядування (виконавчими  комітетами сільських, селищних рад), бюджети яких забезпечують надходження  податку та збору на доходи фізичних осіб до районного бюджету  Сумського району у відповідному бюджетному періоді (бюджетному  році) (далі – заявники).

Проекти, повинні відповідати пріоритетам визначеними Програмою  та бути спрямованими на посилення розвитку інфраструктури  Сумського району.

Основними умовами відбору комісією інвестиційних проектів є їх відповідність пункту 6  Порядку, а також таким критеріям:

1) для інвестиційних проектів, які передбачають будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт,  наявність затвердженої в установленому законодавством порядку проектної документації або орієнтованого кошторису;

2) календарний план реалізації протягом 2017 року;

3) співфінансування з бюджетів сільських, селищних рад не менше 30 відсотків;

4) впровадження інноваційних технологій та альтернативних джерел енергії;

5) економічна та фінансова сталість  інвестиційного проекту;

6) зменшення кількості об’єктів незавершеного будівництва шляхом фінансування об’єктів з високим ступенем будівельної готовності, що повинні бути прийняті в експлуатацію у 2017 році.

Для участі у відборі заявники   до 16 серпня 2017 року подають районній конкурсній комісії інвестиційні проекти за формою відповідно додатку 2.1  до Програми.

Всі документи підписуються заявником та подаються в двох примірниках у паперовій формі та в сканованому вигляді на адресу електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Місце прийому документів: м. Суми, вул. Іллінська, 97, праве крило 4 поверх, відділ економіки і торгівлі управління розвитку сільських територій Сумської райдержадміністрації, кабінет 55.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефони для довідок: 663-573.

1. Програма розвитку інфраструктури Сумського району у 2017 році. 

2. Форма інвестиційного проекту розвитку інфраструктури  Сумського району.