«ПРО ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ІНВЕСТИЦІЙНОГО БАНКУ»

Доводимо до відома, що з метою  сприяння залученню коштів у регіони України для модернізації інфраструктури житлово-комунального господарства 23 липня 2015 року між Україною та Європейським інвестиційним банком підписано Фінансову угоду щодо залучення 400 млн.євро для фінансування проекту «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України».

Програма буде охоплювати такі галузі (сектори):

-теплопостачання;

-водопостачання та водовідведення;

-енергоефективність будівель;

-зовнішнє освітлення населених пунктів;

-поводження з побутовими відходами.

Зважаючи на вищезазначене, просимо свої пропозиції щодо участі у проекті згідно з додатком (додається) надати у термін до 18 лютого 2016 року на адресу відділу економічного розвитку і торгівлі Сумської районної державної адміністрації (e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) на електронних та паперових носіях.

Додаток: Анкети заявників та лист Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  на 14 арк.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

Інформація щодо видів робіт за галузями, які можуть бути профінансовані відповідно до Фінансової Угоди

Зведений перелік проектів, які пропонуються __________________________ обласною державною адміністрацією для реалізації в рамках Програми розвитку муніципальної інфраструктури України

Сектор: теплопостачання

Сектор: водопостачання і водовідведення

Сектор: енергоефективність будівель

Сектор:зовнішнє освітлення населених пунктів

Сектор: тверді побутові відходи