ІГОР КРИВОЗУБ: «ПОЗИЦІЯ ОДНОЗНАЧНА - ШУКАЄМО КОМПРОМІС У ВИРІШЕННІ ТРАНСПОРТНИХ ПИТАНЬ»

Зокрема, у Сумському районі  перевізники вимагають переглянути вартість проїзду в маршрутних автобусах. Таку вимогу вони аргументують збільшенням вартості палива та запчастин, внаслідок чого рейси стають нерентабельними. За словами перевізників,  така ситуація призводить до погіршення надання якості послуг, порушення графіків руху автобусів, зниження безпеки перевезень через технічний стан транспорту.

Як зазначив голова райдержадміністрації Ігор Кривозуб,  питання тарифів на проїзд непросте і потребує детального вивчення та пошуку оптимального вирішення.  

«З одного боку  можна зрозуміти перевізників, але потрібно враховувати думку територіальних громад. Позиція однозначна – треба знайти компроміс у питаннях  вартості проїзду, схеми та графіку маршруту та його безпеки. Проте проблема вирішуватиметься у межах чинного законодавства України.», - запевнив очільник району.

Враховуючи ситуацію, яка склалась, учасники намагались знайти альтернативу підвищенню тарифів на проїзд. Як один із шляхів розв’язання,  збалансування кількості маршрутів індивідуально по кожному населеному пункту, виходячи з реальних потреб пасажирів, можливість пошуку фінансових резервів на покриття збитків  в сільських, селищних радах.

Також обговорено питання руху маршрутів  по м. Суми.  Пропозиція  населення  - проїзд перших ранкових рейсів через Центральний ринок. З цим питанням голова райдержадміністрації звернеться до Сумської міської ради.

«Як результат – збираємо чіткі пропозиції і спільно працюємо над їх вирішенням», - підсумував Ігор Кривозуб.