ВІКТОР ГРИМАЙЛО: «РОЗЧИЩЕННЮ ДОРІГ – ОСОБЛИВУ УВАГУ»

Посилити  роботу з прибирання від снігу та посипання доріг доручив на апаратній нараді голова райдержадміністрації Віктор Гримайло.

 

Очільник району  поставив завдання особливу увагу приділяти розчищенню  проїжджих частин вулиць зі складними умовами руху, центральних вулиць та вулиць, якими проходять маршрути руху громадського транспорту, під´їздів до сіл,  спусків та підйомів, мостів.

«Розчищенню доріг – особливу увагу. Враховуючи погодні умови, треба скоординувати зусилля, щоб не допустити жодних збоїв в роботі систем життєзабезпечення», - наголосив Віктор Гримайло.

До  процесу розчищення автошляхів району, окрім спецтехніки філії «Сумський райавтодор», долучається техніка підприємств та установ, які функціонують на відповідних територіях.

Голова райдержадміністрації доручив у взаємодії з сільськими та селищними радами здійснити укладання договорів з підприємствами та організаціями по  залученню додаткової техніки для надання допомоги під час ускладнених погодних умов. Це дасть можливість своєчасно забезпечити населення продуктами харчування, транспортним сполученням, медичною допомогою.

Наразі, роботи з доочищення основних автошляхів та доріг тривають.