КОМУНАЛЬНІ СЛУЖБИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ ПРАЦЮЮТЬ У ПОСИЛЕНОМУ РЕЖИМІ

Через снігопади у Сумському районі всі комунальні служби працюють у посиленому режимі, щоб забезпечити життєдіяльність у складних погодних умовах. До розчищення та посипку доріг  з 2 годин ночі  залучена техніка ДП філії «Сумський райавтодор». Вивели на вулиці населених пунктів для прибирання снігу всю наявну техніку та необхідну кількість людей  агропромислові підприємства району.

Першочергово здійснюється прибирання центральних вулиць, основних автошляхів, підйомів та  спусків, мостів, прибудинкових територій. Розчищаються  від снігу  території  і під'їзні шляхи до навчальних закладів та закладів охорони здоров’я.

Щоб максимально забезпечити роботу громадського транспорту, до ліквідації техногенної ситуації на дорогах залучаються жителі населених пунктів та перевізники. За умови розчищення доріг, транспортні перевезення будуть здійснюватися в межах можливості згідно затверджених графіків руху.

«Влада тримає ситуацію на особливому контролі. В оселі мешканців району та до закладів бюджетної  сфери безперебійно подається тепло, газ, електрика і вода. Незважаючи на  складні погодні умови, стовідсотково здійснено безпечний підвіз учнів до місць навчання. Населення достатньо забезпечено продуктами харчування та іншими предметами першої необхідності», - зазначив перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Салогуб