ІВАН БОРШОШ: «ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ МАЄ ВІДБУВАТИСЯ МАКСИМАЛЬНО ПРОЗОРО ТА З ПОПЕРЕДЖЕННЯМ ГРОМАДЯН»

Тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ вимагає від керівництва ПАТ «Сумиобленерго» довести до населення графіки відключень електроенергії та забезпечити їх неухильне виконання

 

«До жорстких заходів з економії доводиться вдаватися через низький рівень виробництва електричної енергії. В першу чергу це пов’язано із ремонтом енергоблоку на Запорізькій АЕС та ще декількох енергоблоків на теплоелектростанціях. Графіки відключення розміщені на сайті ПАТ «Сумиобленерго». Сподіваюся, громадяни з розумінням поставляться до вимушених заходів у цей складний для України час», – пояснив голова правління ПАТ «Сумиобленерго» Ігор ДИРБАВКА.

Тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністраціїнаголосив на неприпустимості відключень електроенергії для населення більш ніж 2 години на добу та без попереджень. Він вказав на необхідність проведення широкої роз’яснювальної роботи серед населення області та врегулювання питань енергопостачання на місцях.

Іван Боршош звернувся до керівників потужних промислових підприємств області з проханням розглянути можливість щодо переведення на роботу в нічний час, що дозволить зменшити споживання електроенергії у «пікові» години.