«ЗАХОДИ ЩОДО ЕКОНОМІЇ ГАЗУ ЗАБЕЗПЕЧАТЬ СТАБІЛЬНИЙ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН»

На цьому наголосив голова районної державної адміністрації Віктор Гримайло під час засідання колегії.

«Зважаючи на складні умови, в яких опинилася Україна, маємо зосередитись на найбільш проблемному питанні -чіткому виконанні завдань, спрямованих на зменшення споживання та заміщення природного газу бюджетними установами та організаціями, а також населенням. В цілому, заходи щодо скорочення споживання природного газу в районі виконуються, а це забезпечить вчасне та  стабільне проходження  опалювального сезону», - зазначив Віктор Гримайло.

Очільник району також зосередив увагу на необхідності посилення співпраці з сільськими, селищними головами у питаннях забезпечення теплом закладів бюджетної сфер, зокрема придбанні  котлів, що працюють на альтернативних видах палива.

Сільським, селищним головам надано пропозиції щодо наявності організацій, які продають та встановлюють твердопаливні котли, проведені зустрічі з представниками таких фірм. Також опрацьовано і продовжується опрацювання питання придбання альтернативних видів палива.

Наразі стан підготовки об’єктів ЖКГ до зими становить 95%. Стовідсотково  завершено комплекс ремонтних робіт на об’єктах водопостачання та водовідведення.

На сьогодні за інформацією органів місцевого самоврядування 100% готові до опалювального сезону житлові будинки (900 багатоповерхових будинків). Проведено роботу з населенням в частині можливості відновлення  роботи пічного опалення та своєчасного придбання котлів на альтернативних видах палива.  

Найшвидшими темпами підготовка до зими йде у Степанівській (98%), Н.Сироватській (97%) та В.Чернеччинській  (95%) сільських, селищних радах.