СУМСЬКИЙ РАЙОН ГОТУЄТЬСЯ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

Перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Салогуб провів чергове засідання кризового енергетичного штабу з питань забезпечення стабільного проходження в Сумському районі опалювального сезону 2014-2015 років.

«Підготовка закладів бюджетної сфери до опалювального сезону проходить інтенсивними темпами. Проводиться ремонт мереж водопостачання та водовідведення, котелень та покрівель. Готовність об’єктів соціальної сфери,від яких залежить своєчасне та стабільне проходження осінньо-зимового сезону, знаходиться на особливому контролі голови райдержадміністрації» - зазначив Анатолій Салогуб.

На сьогодні житлові будинки до осінньо-зимового періоду готові на  93%, заклади охорони здоров’я на 96%, котельні  на 71%.

Зокрема, в школах району виконано заміну 3 вхідних дверей, 114 віконних блоків та проведено ремонт 1 покрівлі, придбано 5 твердопаливних котлів. Опрацьовуються питання придбання дров, а у разі неможливості придбання їх в необхідній кількості, розглядається питання придбання інших альтернативних місцевих видів палива. Станом на 02.09.2014 закладами бюджетної сфери заготовлено 2,5т вугілля та 1299м3 дров.

Органами місцевого самоврядування постійно ведеться роз’яснювальна робота серед населення щодо необхідності утеплення житлового фонду (під’їздів, підвалів, технічних поверхів та інших).