СУМСЬКИЙ РАЙОН АКТИВНО ВКЛЮЧИВСЯ У ВСЕУКРАЇНСЬКУ АКЦІЮ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

 

Про це поінформував виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Віталій Кривошей.  За словами посадовця понад з тисяч жителів району підтримало загальнодержавну акцію з благоустрою.

«Працівники підприємств та організацій, територіальні громади, молодь, громадськість  активно долучилися до прибирання населених пунктів, щоб вони були охайними та впорядкованими. Дякую за дуже важливу підтримку у наведенні ладу населених пунктів Сумського району». – зазначив Віталій Кривошей.

В рамках акції проводяться заходи, спрямовані на поліпшення стану довкілля. Зокрема, створення нових лісових насаджень, висадка дерев і кущів, упорядкування місць видалення відходів та ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ, очищення від сміття берегів водойм, придорожніх смуг, благоустрій кладовищ, побілка дерев, ремонт пам’ятників та меморіалів воїнам-визволителям та жертв Голодомору.  

Вже у ході толоки у Сумському районі прибрано 110 кладовищ, доладовано  більше 10000 гектар прибудинкових територій, ліквідовано 31 несанкціоновані сміттєзвалища, обсяг вивезених побутових відходів 0,384 тис. м3 , висаджено 410 дерев, 90 кущів, 32 тис м2 газонів, 2 тис. м2 квітників, очищено від сміття 34 тис. м2 берегів водойм.