СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ

Розпорядженням голови райдержадміністрації в районі з широким залученням громадськості протягом квітня-травня 2014 року пройде щорічна всеукраїнська акція «За чисте довкілля».

Двомісячник чистоти та порядку дасть старт до початку робіт із благоустрою та озеленення району.

Районним оперативним штабом з проведення і підбиття підсумків щорічної всеукраїнської весняної акції “За чисте довкілля“ та дня благоустрою територій населених пунктів розроблено та затверджено заходи по забезпеченню утримання в належному стані територій населених пунктів району, їх санітарного очищення, збереження об'єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення. Очолила оперативний штаб заступник голови райдержадміністрації Наталія Нітченко.

Особливу увагу приділено питанням ремонту та облаштуванню вуличних доріг, благоустрою кладовищ,  упорядкуванню пам’ятників та  об’єктів соціальної сфери, облаштуванню прилеглої до них території, приведення до відповідних санітарних норм місць громадського відпочинку, ліквідації несанкціонованих та неконтрольованих звалищ відходів, очищення криниць, джерел, струмків, річок, їх прибережних смуг, висадці дерев.