ВІКТОР ФЕДОРЧЕНКО: «ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГОРЕСУРСІВ МАЄ БУТИ РАЦІОНАЛЬНИМ»

Про це перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Федорченко сказав під час наради з керівниками навчальних закладів району.

«Опалювальний сезон в закладах соціальної сфери проходить стабільно. Проте,  на виконання завдань Уряду, необхідно вжити всіх заходів для раціонального використання природного газу, електричної енергії та води», - наголосив посадовець.

Для цього управлінням освіти, молоді та спорту райдержадміністрації проведено аналіз використання природного газу  за опалювальний період 2012-2013 років, за результатами якого виявлена тенденція до його скорочення  на 10 %.

Однак для формування планових показників ефективного використання газу на 2014 рік, начальні заклади проводять щоденний моніторинг спожитого газу та середньодобової температури повітря на вулиці. Тут спостерігається залежність кількості спожитого газу від t ۫ навколишнього середовища.

Зі слів Віктора Федорченка, Сумський район працює у напрямку енергозбереження. Це відбувається і за рахунок переведення котелень на альтернативні види палива. У 2013-2014 навчальному році котельні 10 навчальних закладів працюють на альтернативному виді палива. В цілому район має вже 30 одиниць такого обладнання. Економічний ефект від використання альтернативних джерел – 40%.