ЯКІСНЕ ВУЛИЧНЕ ОСВІТЛЕННЯ – У КОЖНЕ СЕЛО

Такі завдання ставить виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Віктор Федорченко.

Реалізацію програми «Відновлення вуличного освітлення населених пунктів Сумського району на 2012-2015роки» Віктор Федорченко назвав важливим кроком до поліпшення умов проживання людей у сільській місцевості у ході апаратної наради.

Разом з тим, посадовець наголосив на важливості співпраці  влади та органів місцевого самоврядування у реалізації основної мети - покращенні благоустрою населених пунктів шляхом відновлення вуличного освітлення.

Віктор Федорченко акцентував увагу на  питаннях своєчасності включення зовнішнього освітлення згідно потреб громад, а  також встановленні  енергозберігаючих ламп. В цьому напрямку успішно працюють Верхньосироватська та Нижньосироватка сільські ради.

Як поінформувала начальник відділу житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Катерина Самсонова, на сьогодні відновлено вуличне освітлення на 172,3 км вулиць, які освітлюються 1153 ліхтарями, в роботу включено 115 КТП.

Відновлено освітлення у 56 населених пунктах, повністю освітлено 8 населених пунктів.

Найкращий стан справ у Верхньосироватській, Нижньосироватській, Косівщинській, Битицькій, Великочернеччинській, Могрицькій, Северинівській, Токарівській,  Стецьківській сільських та Хотінській, Степанівській селищних радах. Тут активно продовжуються роботи по охопленню вулиць вуличним освітленням.

У 2012 році за рахунок участі деяких сільських рад в обласній Програмі було отримано кошти з державного бюджету на відновлення вуличного освітлення. Як приклад, Хотінська селищна рада отримала 30,0 тис.грн на ці потреби.