ЗАТВЕРДЖЕНО ПЛАН ПОПЕРЕДЖЕННЯ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

У Сумському районі затверджено комплексний план заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і пожежної безпеки в осінньо-зимовий період 2013/2014 років. Відповідне рішення затвердила районна  комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

«Комплексний план розроблено з метою попередження надзвичайних ситуацій, під час експлуатації в осінньо-зимовий період важливих об’єктів інфраструктури населених пунктів на території району, що  забезпечують життєдіяльність населення у безперервному режимі, а також забезпечення готовності органів управління, сил і засобів до оперативного реагування при загрозі  або виникненні таких надзвичайних ситуацій, у тому числі пожеж», - зазначив перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Федорченко.

Зокрема, районним  службам доручено перевірити технічний стан автомобільної та інженерної техніки, яка може бути задіяна у ліквідації снігових заметів та ожеледиці, поповнити відомчі матеріальні резерви та створити запаси паливно-мастильних матеріалів.

У разі виникнення складних погодних умов Сумський районний  відділ УМВС в Сумській області має забезпечити  безпечний рух автотранспорту та оперативне обмеження (закриття руху) на ділянках.

При значному зниженні температури повітря  КЗ «Сумський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на базі сільських лікувальних закладів  розгортає   пункти обігріву .

Також обговорено питання про невідкладні заходи щодо профілактики грипу та ГРВІ в осінньо-зимовий сезон.