ПРОДОВЖУЄМО ОСВІТЛЮВАТИ НАСЕЛЕНІ ПУНКТИ РАЙОНУ

07.10.2019 у ході апаратної наради при тимчасово виконуючому обов’язки голови Сумської районної державної адміністрації Кучменку Е.В розглянуто питання відновлення вуличного освітлення населених пунктів району.

Завдяки спільним зусиллям керівництва району та громад роботи з вирішення вищезазначеного питання у Сумському районі тривають.

У поточному році за рахунок коштів районного бюджету проведено роботи у населених пунктах Стецьківської сільської ради, що дало змогу стовідсотково освітити села Стецьківка та Шевченкове.

У жовтні місяці поточного року планують розпочати ремонтні роботи у населених пунктах Великовільмівської сільської ради.

За рахунок власних коштів виконано роботи з відновлення вуличного освітлення у населених пунктах Степанівської об’єднаної територіальної громади. На сьогодні, у смт. Степанівка додатково освітлюються вулиці Промислова та Центральна. У селі Підліснівка засвітились вулиці 40 років Перемоги, Сільська, Шкільна, Ювілейна та площа Центральна, а у селі Маловидівка – вулиці Набережна, Садова та площа Миру.

У поточному місяці заплановано завершити роботи по вулиці Польвій села Яструбине. На сьогодні, придбано вузол обліку та 2 ліхтарі.

У Сумському районі повністю або частково вуличне освітлення відновлено у 74 населених пунктах, що становить 59 % від загальної потреби, а саме: 1912 ліхтарями освітлюється 290,12 км вулиць.

За результатами апаратної наради сільським, селищним радам рекомендовано посилити роботу в частині відновлення вуличного освітлення  населених пунктів району із застосуванням енергозберігаючих ламп.