ОРГАНІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ БАГАТОКВАРТИРНИМИ БУДИНКАМИ

Додатково, під час колегії розглянуто питання реалізації органами місцевого самоврядування Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку».

З вищезазначеного питання виступили представник Департаменту житлово-комунального господарства, енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу Сумської обласної державної адміністрації та координатор проекту Європейського Союзу та програми розвитку ООН «Об’єднання співвласників будинків для сталих енергоефективних рішень» у Сумській області. Доповідачами надано роз’яснення щодо порядку оформлення та зберігання прийнятих рішень співвласниками багатоквартирних будинків щодо визначення форми управління будинком, а саме: управління ОСББ, управління співвласниками, управління управителем.

З метою вирішення питання належного утримання житлового фонду органам місцевого самоврядування надано доручення провести організаційні заходи з мешканцями багатоквартирних будинків згідно Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» у термін до 01.01.2020.