ГОЛОВА РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПЕТРО КІДІМЕНКО НАГОЛОШУЄ НА ВАЖЛИВОСТІ РЕМОНТУ ДОРІГ

 

Одна з найболючіших проблем Битицької сільської ради – ремонт доріг. З цим питання жителі села Зелений Гай звернулися до голови райдержадміністрації.  Бажання голови райдержадміністрації Петра Кідіменка особисто побачити стан справ на дорогах Битицької сільської ради стало основною причиною візиту посадовця на територію.

За словами Битицького сільського голови  Івана Протаса, дорога Пушкарівка-Зелений Гай  є основною для мешканців села у сполученні з містом та об’єктами соціальної сфери.  Суттєвих пошкоджень дорожнє покриття зазнає і внаслідок інтенсивного використання великовантажним транспортом. А через погіршення погодних умов до села, і взагалі, не доїхати.

«Автосполучення с. Зелений Гай  – проблема, яка вже довгий час не втрачає своєї актуальності. Сьогодні воно перетворилось на бездоріжжя.  Мешканці села стурбовані, оскільки дістатися до лікарні чи школи за таких умов – не просто», - зазначив Іван Протас. .

Очільник району Петро Кідіменко разом з фахівцями  особисто оглянув  стан дорожнього покриття, а це ділянка майже 5 км. Разом визначили проблемні місця, які потребують ремонту у найкоротший термін.

«Велика кількість звернень, що надходять до районної державної адміністрації, стосуються проблем у житлово-комунальній сфері, а саме ремонту доріг. Тож вбачаю своїм обов’язком належним чином реагувати на усі скарги та пропозиції та шукати шляхи вирішення нагальних питань,залучаючи до їх розв’язання всі відповідні служби», - підкреслив голова райдержадміністрації.

Петро Кідіменко дав доручення начальнику філії «Райавтодор» завершити роботи на цій ділянці до кінця жовтня.