ПИТАННЯ РЕМОНТУ, СТАНУ ТА УТРИМАННЯ ДОРІГ Є ЗАВЖДИ АКТУАЛЬНИМИ СЕРЕД НАСЕЛЕННЯ

27.02.2019 проведено нараду щодо ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення. У нараді прийняли участь начальник управління інфраструктури Сумської обласної державної адміністрації, начальник ДП «Сумський облавтодор» Гайдаш С.М., директор ДП «Дороги Сумщини» Бесарад С.О., його заступник Ткаченко А.В. та представники органів місцевого самоврядування Сумського району. Під час наради керівники дорожніх структур озвучили порядок фінансування ремонту доріг у 2019 році на умовах співфінансування з місцевих бюджетів та залучених коштів. 

Головами сільських, селищних рад обговорювались питання очищення доріг від снігу підприємствами аграрного сектору у наступний зимовий період та руйнування покриття доріг великоваговим транспортом.

За результатами наради головам сільських, селищних рад рекомендовано надати пропозиції щодо співфінансування ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення у термін до 10.03.2019 до управління розвитку сільських територій райдержадміністрації.

На сьогодні, незрозумілою залишається позиція Кровненського сільського голови Шелест К.Д. щодо відмови залучати кошти обласного бюджету для проведення ремонтних робіт автошляхів, що проходять по території Кровненської громади, на умовах співфінансування.