ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО БІЗНЕСУ!

Повідомляємо, що відкрито нову програму бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Холодна ланка поставок» (далі – Програма).

Термін стажування у США: з 14 квітня до 05 травня 2018 року.

Для участі у Програмі стажування запрошуються:

 - виробники продуктів харчування;

 - сільгосппідприємства;

 - 3РL компанії (надання логістичних послуг);

 - хімічні та фармацевтичні підприємства;

 - мережеві рітейл компанії.

Програма розглядатиме аспекти транспортування і зберігання в холодному ланцюгу поставок. У програмі будуть приймати участь компанії з України, Молдови, Росії, Азербайджану, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Таджикистану, Туркменії, Узбекистану.

Вимоги до кандидатів:

 - технічна підготовка та відповідний досвід роботи у сфері холодного ланцюга постачання;

 - мінімум 3 роки досвіду в управлінській посаді (управлінці середньої та вищої ланки, особи які беруть управлінські рішення в своїй компанії або організації);

 - володіння англійською мовою не є обов’язковим. Професійні перекладачі-синхроністи забезпечать усний переклад програми.

Розгляд і відбір кандидатів на участь у Програмі буде проводити Міністерство торгівлі США. Остаточне рішення щодо складу учасників приймає Програма САБІТ у Вашингтоні.

Стажування фінансується Міністерством торгівлі США: Програма САБІТ покриває учасникам витрати, пов’язані з перельотом з Києва до США і назад; проживання, програму навчання, послуги перекладачів у робочі години; медичне страхування на випадок непередбаченої необхідності і невелику стипендію, що компенсує частину витрат на харчування та інші витрати.

Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця дня 23 лютого 2018 року.

Копія Анкети розміщена на офіційному сайті Ради голів державних адміністрацій, у розділі «РГДА», підрозділ «Документи», пункт 12, за гіперпосиланням:

http://glavrada.org/files/cold-chain-application-2018-ru.doc.

Координатор програми SABIT при Посольстві Сполучених Штатів Америки у Києві –  Наталія Шкнеєва (Еmail: Nataliia.Shknveveva@,trade.gov, тел. + 38 044 521 5222, тел. моб.: + 38 063 298 8267, факс:+38 044 521 5430).