ВІТАЛІЙ БУРБИКА: «ДЕ Є ДЕРЖАВНЕ ЛІСНИЦТВО, - ТАМ Є ПОРЯДОК».

З нагоди професійного свята працівників лісового господарства за дорученням голови Сумської обласної державної адміністрації Романа Грищенка голова Сумської районної  державної адміністрації відвідав Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Очільник району зазначив, що ліс відіграє важливу роль у наповненні бюджету, адже зі 180 тис. га площі району, 26 тис га, тобто майже 15%  складають лісові насадження.

Віталій Бурбика привітав працівників та подякував за те, що лісокультурна кампанія на Сумщині завершилась з вагомими показниками: відновлено понад 1000 га лісу та висаджено більше 7 мільйонів дерев. 

Начальник обласного управління Віктор Чигиринець та заступник Євген Фролов зосереджують увагу на конкретних цифрах та показниках: за 8 місяців 2020 року бюджетам і державним цільовим фондам сплачено майже 300 млн грн., що на 10 млн грн. більше, ніж за цей період у 2019 році, а середньомісячна заробітна плата одного працюючого склала 12800 грн.

У рамках робочої поїздки голова Сумської районної державної адміністрації відвідав

ДП «Сумське лісове господарство». З роботою господарства ознайомив керівник, заслужений лісівник України Микола Сороколіт. 

Віталій Бурбика відвідав Могрицьке лісництво, де поцікавився можливостями розширення площі для посівних відділень та лісопожежну станцію, яка знаходиться на території автотранспортного цеху, який налічує 21 автомобіль.

Директор лісгоспу доповів, що для спостереження за лісовими масивами цілодобово працює система відео нагляду та наявний повний необхідний протипожежний інвентар.

Голова району особисто пересвідчився у тому, що сигнали з пожежних веж стовідсотково покривають масиви лісгоспу та ліси структури облагролісу та поля.

Також відвідав котельню АТЦ, де встановлено сучасний твердопаливний котел «Крігер», що дало можливість зекономити значні кошти на опаленні.  

Візит завершився відвідуванням сувенірного цеху, робота якого започаткована ще у 1974 році. На сьогодні в асортименті налічується біля 50-ти найменувань різних видів виробів, а роботи майстрів неодноразово відзначались на різного рівня виставках та визнавались товаром року.

Очільник району побажав колективу лісгоспу плідної роботи та підкреслив, що де є державне лісництво,-там є порядок.