26.03.2019 РОКУ НА ЗАСІДАННЯ РАДИ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРЕЗЕНТОВАНО «ДОРОЖНЮ КАРТУ», ЗА ЯКОЮ ЖИТИМЕ СУМЩИНА НАЙБЛИЖЧІ 3 РОКИ

«План перспективного розвитку Сумської області на 2019-2021 роки  розробляли разом із представниками громадськості, науковців та експертів, об’єднаних територіальних громад, міст обласного підпорядкування, влади. Кожен з нас щиро вірить, що реалізація цього Плану дозволить забезпечити жителям Сумщини нову якість життя – зазначив ВАДИМ АКПЄРОВ, перший заступник голови облдержадміністрації, заступник голови Ради регіонального розвитку Сумської області».

За його словами, до переліку перспективних об’єктів області, реалізація яких запланована протягом 2019-2021 років подано 691 соціально важливий об’єкт. Усі вони нанесені на карту-схему, тож кожен житель Сумщини може побачити на цій карті своє місто чи село і ті об’єкти, які будуть створені, реконструйовані чи відремонтовані за найближчі три роки.

Як повідомив керівник апарату облдержадміністрації ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, під час засідання презентовані проекти з розвитку освіти, культури, медицини, туризму.

«Ми презентуємо як об’єкти, які плануються в громадах, так і інвестиційні проекти, які реалізовуватимуться в області найближчі три роки і в які інвестори можуть вже сьогодні вкладати кошти», – говорив посадовець.