Районна газета

ДО ВІДОМА ФЕРМЕРІВ СУМСЬКОГО РАЙОНУ

Доводимо до Вашого відома, що Кабінетом Міністрів України внесені зміни Постановою № 911 від 24.10.2018 року до постанови 106 Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств. 

ДОВІДКА ПРО РОБОТУ ВІДДІЛУ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ

Відділом агропромислового розвитку управління розвитку сільських територій районної державної адміністрації проводиться постійна робота з реалізації державних програм підтримки аграрного сектору у рамках Державного бюджету на 2018 рік. Загальна сума підтримки складе 6,3 мільярдів гривень.

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ ВИНОГРАДАРСТВА, САДІВНИЦТВА І ХМЕЛЯРСТВА

19 червня 2018 року о 1500 годині в приміщенні районної державної адміністрації (ІІІ поверх, мала зала) відбудеться засідання комісії з питань державної підтримки виноградарства, садівництва і хмелярства.

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ДІЯЛЬНІСТЬ У ГАЛУЗІ САДІВНИЦТВА, ВИНОГРАДАРСТВА І ХМЕЛЯРСТВА

Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» передбачено фінансування бюджетної програми 2801350 «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними» в сумі 300 млн. гривень.

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

Пане Міністре, у мене є пай, який я хочу здати в оренду фермеру. Роз’ясніть, будь ласка, як це зробити, як зробити все правильно, щоб не стати жертвою рейдерів?

Степан Іваненко