Районна газета

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ДІЯЛЬНІСТЬ У ГАЛУЗІ САДІВНИЦТВА, ВИНОГРАДАРСТВА І ХМЕЛЯРСТВА

 

Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» передбачено фінансування бюджетної програми 2801350 «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними» в сумі 300 млн. гривень.

Відповідно до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 12.03.2018 № 131, фінансування буде здійснюватися за напрямом придбання садивного матеріалу плодово-ягідних культур, винограду та хмелю (до 80 відсотків здійснених у поточному та попередньому бюджетних роках витрат без урахування сум податку на додану вартість), але не більше встановлених Міністерством аграрної політики та продовольства України нормативів за умови закладення насаджень у поточному році).

На виконання вимог Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 15 липня 2005 р.№ 587 (зі змінами),  утворено районну комісію з питань державної підтримки розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства (розпорядження голови Сумської районної державної адміністрації від 14.06.2018 № 295-ОД).

Запрошуємо суб’єктів господарювання району, які займаються садівництвом, виноградарством і хмелярством (незалежно від організаційно-правової форми та форми власності) взяти участь у зазначеній програмі.

Ознайомитися з нормативними документами можна на веб-порталі місцевих органів виконавчої влади Сумської області на головній веб-сторінці розділу «Департамент агропромислового розвитку»/ «Державна підтримка АПК»/2018/«Підтримка садівництва і виноградарства» за посиланням:

http://www.apk.sm.gov.ua/index.php/uk/derzhavna-pidtrimka-apk/2-uncategorised/987-pidtrymka-sadivnytstva-i-vynohraderstva

За більш  детальною інформацією просимо звертатися за тел. 0542-77-06-41, електронна адреса: srda.urst @sm.gov.ua