ПЕТРО КІДІМЕНКО: "ВАЖЛИВО ЗБЕРЕГТИ СТАБІЛЬНИЙ РОЗВИТОК ТВАРИННИЦТВА В СУМСЬКОМУ РАЙОНІ"

На цьому наголосив голова Сумської районної державної адміністрації під час робочої поїздки до дочірнього підприємства "Агрофірма Діамант" в с. Сула Сульської сільської ради. В рамках зустрічі обговорено питання подальшої виробничої діяльності ДП АФ "Діамант", яка орендує земельні ділянки у населення і термін дії яких спливає у 2004 році.

А також обговорено питання утримування у ТОВ АФ"Діамант" великої рогатої худоби (439 голів) і овець (300 голів).

До голови РДА надійшов лист-звернення за підписом директора ДП "Агрофірма Діамант" Івана Ткаченка, допомогти з переміщенням поголів'я тварин у інші господарства району, з метою недопущення її втрати.

По закінченню зустрічі вирішили доповісти ситуацію по АФ "Діамант" з питань складної виробничої діяльності заступнику ОДА Слизькому С.М. - для прийняття остаточних рішень по недопущенню різкого зменшення поголів'я тварин в області.

В роботі прийняли участь помічник заступника голови ОДА Вербицький В.П., начальник управління агропромислового розвитку Сумської районної державної адміністрації Пархоменко Г.О., завідуючий відділком ДП "АФ "Діамант" Степанченко В.В., секретар сульської сільської ради Мовчан Л.І.