Районна газета

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ІV КОНКУРСІ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ “AGROCHALLENGE 2017”

Доводимо до відома, що в рамках VI Фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2017» Фундація AgroChallenge, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. І.Сікорського», Науковий парк «Київська політехніка» та Інноваційна екосистема “Sikorsky Challenge” запрошують взяти участь у ІV Конкурсі інноваційних проектів “AgroChallenge 2017”.

Під час проведення фестивалю відбудеться професійна експертиза поданих проектів. Найкращі отримають можливість пройти програму акселерації, в ході якої команди отримають допомогу у створенні або завершенні прототипу продукту, складанні бізнес − плану і у підготовці до презентації проекту інвесторам.

Прийом заявок вже розпочався і триватиме до 15 липня.

Фінал конкурсу відбудеться 11-12 жовтня 2017 року.

До уваги зацікавлених ефективно і швидко генерувати інноваційні ідеї і презентувати їх інвесторам

У рамках VI Фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2017» Фундація AgroChallenge, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. І.Сікорського», Науковий парк «Київська політехніка» та Інноваційна екосистема “Sikorsky Challenge” запрошують взяти участь у ІV Конкурсі інноваційних проектів “AgroChallenge 2017”.

  • Якщо ви − фермер, який вирішив проблему у своєму господарстві в інноваційний спосіб;
  • Якщо ви − науковець, маєте інноваційну розробку в агросфері, але не знаєте, як її монетизувати;
  • Якщо ви − розробник, який створив прототип інноваційного продукту для сільськогосподарської сфери, подайте заявку на ІV Конкурс інноваційних проектів “AgroChallenge 2017”.

Під час проведення фестивалю відбудеться професійна експертиза поданих проектів. Найкращі отримають можливість пройти програму акселерації, в ході якої команди отримають допомогу у створенні або завершенні прототипу продукту, складанні бізнес - плану і у підготовці до презентації проекту інвесторам.

«Побудуємо модель переходу від ідеї до впевненого старту і зрілого бізнесу».

Прийом заявок вже розпочався і триватиме до 15 липня.

Фінал конкурсу відбудеться 11-12 жовтня 2017 року.

Для участі потрібно заповнити Заявку на Конкурс  (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfzcalxxah5JetMAlSlfL3bsAnimI_p78RB6hW_tp48t0BwQw/viewform?c=0&w=1)

З умовами та пріоритетними напрямами конкурсу можна ознайомитися на сайті: http://agrochallenge.com.ua/vidbir.html

Докладніше ознайомитися з інформацією про вимоги до оформлення проектів можна за посиланням:  http://agrochallenge.com.ua/view.php?id=4

Додаткову інформацію щодо участі в заході можна отримати за телефонами: (067) 156-55-88, контактна особа − Ярослав Невмержицкий, або  (095) 767-13-63, контактна особа − Микола Трунов.