РЕКОРДНО ВІДСВЯТКУВАЛИ АГРАРНИЙ ЗАХІД «ДЕНЬ ПОЛЯ»

Вже доброю традицією у Сумському районі стало проведення аграрного заходу «День поля». 22 липня цьогоріч дійство відбулося у селі Сад. Постійними організаторами заходу є Інститут сільського господарства Північного Сходу НААНУ та Департамент агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації разом з керівниками сільськогосподарських підприємств району.
Завітали на «День поля» голова райдержадміністрації, ради, начальники та спецiалiсти управлінь агропромислового розвитку.
Учасники заходу мали змогу оцінити проведення контрольного обмолоту paннix зернових колосових культур на демонстрацiйно-технологiчному полiгонi Інституту. Не дивлячись на погодно-кліматичні умови, результати врожайності маємо хороші від 90,3 ц/га до 100 ц/га.
Голова Сумської районної державної адміністрації Ігор Кривозуб особисто поспілкувався з почесним гостем заходу Президентом національної академії аграрних наук України Ярославом Гадзало. Обговорили хід проведення польових робіт в районі та подальші дії для підвищення врожайності. Спланували спільні заходи аграріїв району з провідними працівниками академії.
Не менш почесними гостями «Дня поля» стали представники «Національного Реєстру Рекордів України». У номінації «Аграрна наука і техніка» за найбільшу протяжність демонстраційно-технологічного полігону сільськогосподарських культур (2 кілометри 70 метрів) встановлено рекорд та внесено до Книги «Національного реєстру рекордів України». Віктор Кабанець, директор Інституту сільського господарства Північного Сходу НААНУ, пишається нагородою і не збирається зупинятися на досягнутому.
Організатори заходу також провели розіграш сертифікатів зі знижками на придбання посівного елітного зерна культур, серед призів були і елітні свійські тварини. Серед переможців можемо виділити Миколу Роздобутько, головного інженера управління агропромислового розвитку Сумської райдержадміністрації. Він отримав 10% знижку на придбання елітного зерна.
На питання : «Чому урожаї Сумського району найкращі в області?», ми маємо декілька відповідей. По-перше, такі «Дні Поля» на рівні району проводяться кожні два місяці. Завдяки цим зустрічам відбувається обмін досвідом, вносяться пропозиції від керівників сільськогосподарських підприємств, постійно обговорюються питання стосовно агротехніки та агрохімії. По-друге, у Сумському районі є дух доброго змагання за кращий урожай. Тому і знаємо, що перемога буде за нами.