СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО Є ОСНОВНОЮ ГАЛУЗЗЮ В ПІДТРИМЦІ ЕКОНОМІЧНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ УКРАЇНИ – ЗУСТРІЧ ІВАНА БОРШОША З АГРАРІЯМИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ

Тимчасово виконуючий обов’язки голови Сумської обласної державної адміністрації Іван Боршошдав високу оцінку розвитку аграрного сектору Сумщини та Сумського району зокрема.

«Сьогодні сільське господарство є основною галуззю в  підтримці економічної стабільності в Україні. Не зважаючи на складну ситуацію в країні, Сумщина є лідером з виробництва сільськогосподарської продукції  і продовжує зміцнювати ці позиції.  Завдячуючи праці, професійному досвіду та високій відповідальності аграріїв, забезпечується продовольча безпека держави, а це є запорукою добробуту людей», - звернувся Іван Боршош до керівників сільгосппідприємств Сумського району.

У 2014 році Сумський район посів ІІ місце в обласному  рейтенгу по валовому збору ранніх зернових та зернобобових культур,   ІІІ місце  - по валовому збору зернових культур.

За 11 місяців 2014 року до бюджетів усіх рівнів надійшло податків і зборів на суму 26 млн.186 тис.грн., що на 3,8 млн. грн. більше рівня 2013 року.

«Переконаний, що ваші зусилля не обмежаться досягнутим, ви й надалі будете дбати про успішний розвиток соціальної інфраструктури сільських територій, а своєю ініціативою та якісною роботою сприятимете підвищенню провідних позицій агропромислового комплексу Сумської області», - зазначив тимчасово виконуючий обов’язки голови Сумської обласної державної адміністрації.

Також Іван Боршош подякував за активну підтримку українських військових, які беруть участь в зоні АТО.