ОЧІЛЬНИКОМ РАЙОНУ ЗДІЙСНЕНО ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У С.САД

Виїзні прийоми громадян, які традиційно проводить голова Сумської районної державної адміністрації Геннадій Дорошенко, дають змогу владі безпосередньо побачити проблеми людей, почути думку кожного із них, краще ознайомитися з наболілими проблемами сільської громади. Такий черговий виїзд очільник району здійснив 8 січня до с.Сад.

У ході спілкування до Геннадія Володимировича  зверталися мешканці Садівської громади з різними питаннями, що стосуються життєдіяльності села. Зокрема, піднімалися питання транспортного сполучення до с.Ясени, опалення шкільної майстерні, ремонту спортзали та побудову складського приміщення для зберігання дров Садівської ЗОШ I - I I I ступенів, добудови додаткових приміщень для ДНЗ «Тополька». На прийом були запрошені депутати районної ради Віктор Кабанець та Володимир Балицький, які брали жваву участь у обговоренні наболілих питань своїх односельчан.

Виїзний прийом відбувся у діловій конструктивній обстановці.У ході спілкування жителі отримали кваліфіковані відповіді на усі задані питання.

Питання, які потребують додаткового вивчення, взято на контроль голови райдержадміністрації.