ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ РОБОЧОЇ ГРУПИ З МОНІТОРИНГУ ЕЛЕКТРОННИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ТОВАРІВ, РОБІТ І ПОСЛУГ

17 жовтня 2019 року відбулося засідання районної робочої групи з моніторингу електронних закупівель товарів, робіт і послуг при тимчасово виконуючому обов’язки голови Сумської районної державної адміністрації Едуарда Кучменка, на якому заслуховували  звіти розпорядників бюджетних коштів району про вжиті заходи щодо здійснення електронних закупівель з початку 2019 року.

За 9 місяців 2019 року через електронну систему Прозоро розпорядниками бюджетних коштів району було укладено  54 договорів на загальну суму 3,6 млн. грн. За результатами конкурсних торгів було укладено 49 договорів на суму 23,8 млн. грн., а прямих договорів укладено 1420 на загальну суму 29,3 млн. грн. Станом на 01.10.2019  у процесі опрацювання через систему Прозоро перебуває  4 закупівлі на загальну суму 217,2 тис. грн. 

За підсумками засідання районної робочої групи керівникам структурних підрозділів Сумської районної державної адміністрації, бюджетних установ району  рекомендовано максимально використовувати електронну систему закупівель Прозоро для здійснення допорогових закупівель товарів, робіт та послуг.