ЗАПОБІГАННЯ ПРОЯВАМ КОРУПЦІЇ

 

9 ГРУДНЯ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З КОРУПЦІЄЮ

Згідно з рішенням Генеральної Асамблеї ООН саме в цей день в 2003 р. у Мексиці відбулося підписання Конвенції ООН проти корупції. На кінець 2009 р. Конвенцію підписали близько 140 держав. Україна ратифікувала цю угоду у  2006 р.

ЗАКОН УКРАЇНИ «ПРО ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ» НАБРАВ ЧИННОСТІ

25 жовтня 2014 року у газеті Верховної Ради України «Голос України» офіційно оприлюднені антикорупційні закони – «Про Національне антикорупційне бюро України», «Про запобігання корупції», «Про засади антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів».

ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ АНТИКОРУПЦІЙНІ ЗАКОНИ

Президент України Петро Порошенко підписав закони щодо боротьби з корупцією – «Про Національне антикорупційне бюро України», «Про запобігання корупції», «Про засади антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів».

ПОСИЛЕНО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА КОРУПЦІЙНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ

З 4 червня 2014 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері державної антикорупційної політики у зв’язку з виконанням Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України».

Дочірні категорії