СПИСОК ПЕРЕВІЗНИКІВ НА ПРИМІСЬКИХ АВТОБУСНИХ МАРШРУТАХ В СУМСЬКОМУ РАЙОНІ

 Відповідно до частини першої статті 6, Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 7 Закону України «Про автомобільний транспорт», розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 29.01.2013 № 25-ОД передано районній державній адміністрації разом з документацією щодо проведення конкурсів по перевезенню пасажирів (договори з перевізниками на право перевезення пасажирів, паспорти маршрутів) організацію пасажирських перевезень на приміських маршрутах загального користування.

Список перевізників на приміських автобусних

маршрутах в Сумському районі

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Маршрути перевезення, №

1

Тузяк Віктор Іванович

Великі Вільми                      131

2

Гавриленко Олександр Анатолійович

Стецьківка                           172

3

Гаранжа Ніна Павлівна

Степанівка                           185

4

Городицький Анатолій Петрович

Насінева станція

5

Грицай Анатолій Петрович

Солідарне                            135

6

Дяденко Петро Миколайович

Червонопрапорне                146

7

Дьяков Олександр Віталійович

В. Чернеччина                     161

8

Євменов Юрій Віталійович

В. Чернеччина                     161

9

Кібець Володимир Михайлович

Лікарське                            170

10

Коваленко Віктор Олександрович

В. Чернеччина                     161

Пролетарське                      169

11

Козинець Роман Володимирович

В. Чернеччина                     161

Вакалівщина                       159

Битиця                                160

12

Коморний Василь Олександрович

Володимирівка                    129

Бездрик                               141

Токарі                                  142

Хотінь                                  166

Кіндратівка                          167

Ленінське                            168

13

Макушенко Віктор Прокопович

Підліснівка-Маловичдіка      186

14

Масюк Тетяна Олексіївна

Залізняк                              143

Стінка                                  153

В. Сироватка                       154

Кровне                                174

Спаське                              175

Миколаївка                          176

15

Олефіренко Олег Іванович

Радьківка                            148

16

Приходченко Віктор Миколайович

Сад                                     134

17

Рикун Володимир Ілліч

Червоне                              139

Яструбене                           173

18

Стадник Валерій Анатолійович

Хомене                                147

Ясени                                  151

Новоселиця                         155

Склярівка                            182

19

Стадник Віктор Михайлович

Низи                                    140

Нижня Сироватка

ч/з Червоне                         144

Нижня Сироватка

ч/з Верхню Сироватку          145

20

Черненко Сергій Григорович

Терешківка – Буцьке            132

Новосуханівка                     152

21

Шевченко Володимир Олексійович

Низи                                    140

22

Шинкаренко Володимир Юрійович

Шрилівка                             138

23

ТОВ «Сумипастранс»

Дир. Кузьменко Олександр Миколайович

Ілленко Володимир Миколайович

Рибці                                   171

24

ТОВ «Сумське АТП 15927»

Дир. Кощій Сергій Вікторович

Печище                               190

Юнаківка                             162

Журавка                              165

25

ПП «Согор»

Дир. Горпенко Михайло Віталійович

Могриця                              137