ТИМЧАСОВИЙ ПОРЯДОК РОБОТИ СУМСЬКОЇ РАЙОННОЇ ФІЛІЇ ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ У ПЕРІОД ДІЇ КАРАНТИНУ

Фіксація наміру бути зареєстрованим як безробітний, здійснюється засобами електронного зв’язку або через скриньку для прийому кореспонденції, встановлену на вході на перший поверх.

Тут же знаходиться місце для самостійної роботи громадян, які мають намір зареєструватися, як безробітні.

До ваших послуг тут розміщені: перелік документів, необхідних для реєстрації, відповідно Порядку реєстрації, затвердженого Постановою КМУ № 792 від 19.09.2018; зразки заповнення відповідних заяв та документів; оргтехніка.

Документи, що надійшли через електронну пошту чи скриньку для кореспонденції, реєструються в окремому журналі вхідної кореспонденції.

Опрацювання документів проходить щоденно, за результатами чого з Вами зв’язується фахівець філії для підтвердження та уточнення необхідної інформації.

Всі консультації, пов’язані з набуттям статусу зареєстрованого безробітного, надаються засобами дистанційної комунікації.

Адреса філії: 40002, м. Суми, вул. Перемоги, 1/1

Електронна адреса філії: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Номер телефону чергового філії: 066 3636149 Іван Юрійович

Номер телефону гарячої лінії Сумського обласного центру зайнятості: (0542) 68 55 19

Якщо Ви вже зареєстрований, як безробітний, кар’єрний радник зв’яжеться з Вами засобами телефонного чи електронного зв’язку. Якщо Ваші контакти змінилися, повідомте про це кар’єрного радника.

На період карантину віддається перевага взаємодії з кар’єрним радником без відвідування служби зайнятості (телефоном або через електронну пошту).

Відвідування служби зайнятості, яке було призначено до запровадження карантину, переноситься на іншу дату, за погодженням з кар’єрним радником. Кар’єрний радник повідомить Вас стосовно призначення відвідування філії до окремого розпорядження.

У разі, якщо Ви бажаєте припинити реєстрацію в період дії карантину, то Ви маєте подати відповідну заяву поштою, через скриньку для кореспонденції або електронною поштою (скан–копія), з подальшим підтвердженням на паперових носіях.