ФАХІВЦІ ДСНС ПРОВОДЯТЬ ПРЕВЕНТИВНУ РОБОТУ З МОЛОДИМ ПОКОЛІННЯМ

Для Служби порятунку навчання молодого покоління правилам безпечної життєдіяльності є одним із пріорітетних завдань, адже діти – майбутнє нації. Вогнеборці докладають максимальних зусиль, щоб попередити виникнення надзвичайних подій за участю дітей

Зокрема,11 жовтня до учнів Піщанської загальноосвітньої школи завітали рятувальники, які навчали їх життєво важливим правилам безпеки та знайомили зі своєю службою.

Спочатку надзвичайники ознайомили учнів з правилами пожежної безпеки в побуті та пояснили алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних предметів. Після цього увага малечі була зосереджена на професії рятувальника. Дітям продемонстрували спецобладнання та пожежну техніку. Кульмінацією заходу для малечі стала можливість відчути себе справжніми вогнеборцями, тож охочі могли посидіти у пожежному автомобілі та потримати спецінструмент.

Школярі зустріли представників пожежно-рятувальної служби з неабияким захватом та зацікавленістю, а ті в свою чергу, аби бесіда була дружньою та змістовною, розповіли чим займаються рятувальники, на які надзвичайні події виїжджають, та яке спецобладнання застосовують у своїй роботі. Діти змогли приміряти спецодяг та каски вогнеборців, потримати у руках справжній пожежний ствол.

Таке безпосереднє спілкування  якнайкраще дає змогу школярам запам’ятовувати важливі правила безпеки життєдіяльності щоб вміти уникати небезпек та правильно діяти у екстремальних ситуаціях.

Отже, такі превентивні заходи, закладають у свідомість підростаючого покоління життєві навички безпечної поведінки. Можливо, вже завтра отримані дітьми знання допоможуть врятувати життя не лише в умовній, а й реальній надзвичайній ситуації. До того ж, для декого подібні зустрічі з рятувальниками можуть стати вирішальними у виборі професії.

Шановні громадяни, подбайте про безпеку ваших дітей — регулярно нагадуйте їм правила безпечної життєдіяльності, номери екстрених служб та пам’ятайте, що найкращим способом навчити малечу необхідним знанням є власний позитивний приклад!