ДЕНЬ З ПОЛІЦЕЙСЬКИМ ТА РЯТІВНИКОМ

16 вересня в рамках проведення інформаційного заходу «День з поліцейським та рятівником» працівники Сумського районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області спільно з представниками Національної поліції України провели профілактичну бесіду з учнями Бездрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів

Під час проведення заходу рятувальники звернули увагу дітей на правила безпечної поведінки в закладі. Також, була зосереджена увага на основних правилах поведінки при виявлені вибухонебезпечних предметів, правилах безпечної поведінки при використанні електрообладнаня та правилах безпеки життєдіяльності. Наступним пунктом бесіди, фахівці служби порятунку продемонстрували алгоритм дій під час виникнення надзвичайних ситуацій та правила користування вогнегасниками.

Дітям розповіли про пожежі, які найчастіше виникають з найпоширеніших причин. Згадали номери телефонів пожежної та інших екстрених служб. Рятувальники продемонстрували учням навчальні фільми про правила безпеки при виявлені вибухонебезпечних предметів, порядок дій у разі пожежі, правила користування вогнегасниками. А також співробітники ДСНС з обслуговуючим персоналом закладу провели додатковий інструктаж з правил пожежної безпеки, роз’яснили порядок дій на випадок пожеж та надзвичайних ситуацій.

Наостанок всім присутнім на заході було роздано листівки з переліком основних правил безпеки життєдіяльності.

Як стверджують педагоги такі заходи є вкрай важливими оскільки інформація, яку отримують діти зараз в подальшому може зберегти їм життя. Зустріч подарувала всім позитивні емоції та незабутні враження.