ЩОБ НЕ ТРАПИЛОСЬ БІДИ — ОБЕРЕЖНИМ БУДЬ ЗАВЖДИ

Традиційно, кожного року Державною службою України з надзвичайних ситуацій у Сумській області проводиться ряд різноманітних заходів та конкурсів для учнів навчальних закладів.

Цей рік розпочався з Всеукраїнського літературного конкурсу на протипожежну та техногенну тематику. Цьогоріч він проводиться під гаслом – «Щоб не трапилось біди — обережним будь завжди».

Надзвичайну активність у створенні власних творів проявили найменші мешканці Сумського району. З метою прийняття участі у Всеукраїнському літературному конкурсі до Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області було передано понад 20 творів, віршів та оповідань. Кожна без виключення робота вкотре підтвердила небайдужість малечі до питань пожежної безпеки. В деяких  роботах діти висвітлили своє бачення питань небезпеки пожежі та її наслідків, в деякі втілили своє захоплення роботою рятувальників, рядом робіт намагались закликати оточуючих не бути байдужим до елементарних вимог пожежної безпеки. Всі без виключення роботи учнів Сумського району, не лишили байдужими рятувальників.

З метою заохочення учнів, що виявили бажання прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі, представники Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській паралельно провели власний проміжний конкурс.

Подолавши нелегке завдання, ряд суперечностей і вагань, створеним організаційним комітетом з оцінювання робіт, було визначено переможців з числа учасників.

Кращими роботами районного етапу конкурсу стали: в І віковій категорії —  Будакова Ангеліна (10 років, Стецьківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів), в ІІ віковій категорії — Косенко Анна (13 років, Нижньосироватська ЗОШ І-ІІІ ступенів), в ІІІ віковій категорії - Андрющенко Дарина  (15 років, Миколаївський НВК).

Всіх переможців районного етапу конкурсу буде заохочено.

Незважаючи на результати проведеного районного етапу, всі без виключення роботи передані для оцінювання та участі у обласному етапі Всеукраїнського літературного конкурсу, що буде проводитись Управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

Сумський районний сектор Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.