НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ ПИТАННЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ

20 серпня у великій залі Сумської районної державної адміністрації  відбулась нарада керівників закладів культури Сумського району. Першочерговим питанням, яке розглядалося на нараді було забезпечення пожежної безпеки в закладах культури. Для обговорення цього питання було запрошено фахівця Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області. Під час зустрічі обговорили проблемні питання протипожежного стану закладів культури та шляхи їх вирішення. Усіх присутніх вкотре проінформували про необхідність усунення порушень вимог законодавства у сфері пожежної безпеки виявлених під час проведення перевірок.

Також під час наради, керівників було проінформовано про статистику пожеж в Сумському районі та жахливі наслідки маштабних пожеж в Україні. Основні причини їх виникнення та першочергові заходи, що унеможливлюють виникнення пожеж, як на об’єктах так і в побуті.

Окремо рятувальники зупинились на порядку дій під час надзвичайних подій та зосередили увагу керівників закладів культури на важливості тематичного і практичного відпрацювання евакуації у разі виникнення пожежі.

Питання приведення у належний протипожежний стан закладів культури Сумського району стало дуже актуальним і загальним, після планових перевірок даних об`єктів перед виборами Президента України, як для керівників закладів культури так і рятувальників Сумського району. Дякуючи усвідомленню даної проблеми керівництвом відділу культури Сумської районної державної адміністрації, спільній та постійній взаємодії представників Сумського районного сектору Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області з керівниками закладів культури, вдалось досягти багато, але нагальних і таких, що потребують швидкого вирішення питань, існує ще багато.