РЯТУВАЛЬНИКИ ДБАЮТЬ ПРО БЕЗПЕКУ ВРОЖАЮ

На Сумщині триває жнивна компанія. З метою попередження загорянь на полях працівники підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій відвідують місця проведення збиральної компанії.

Так, 19 серпня рятувальники провели рейд по агропідприємствах та місцях збирання і зберігання врожаю на території сіл Миколаївка та Постольне Сумського району. Особливу увагу фахівці приділили технічному стану комбайнів, що працюють на полях, а також перевірили наявність вогнегасників та вміння працівників ними користуватись. Також до аграріїв довели основні вимоги пожежної безпеки, яких необхідно дотримуватись на робочому місці та пояснили до чого може призвести нехтування цими правилами.

У свою чергу працівники Служби порятунку звертаються до громадян з проханням не провокувати пожежі на сільгоспугіддях та дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки. Застерігаємо, категорично забороняється палити стерню і пожнивні залишки. Водії повинні пам'ятати, що, проїжджаючи поруч полів з сільгоспкультурами, не можна викидати недопалки, це може призвести до пожежі зі значними втратами. Якщо ви помітили займання на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».