РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ ПРАКТИЧНЕ ТРЕНУВАННЯ З ПЕРСОНАЛОМ ЩОДО ДІЙ У РАЗІ ЗАГРОЗИ АБО ВИНИКНЕННЯ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ І ПОЖЕЖ ТА ВИСТУП В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ

Під час здійснення заходів державного нагляду у сфері пожежної безпеки співробітники Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області провели практичне тренування з персоналом щодо дій у разі загорзи або виникнення надзвичайних ситуацій і пожеж та виступ в трудовому колективі амбулаторії в с. Верхня Сироватка.

У ході спілкування з персоналом амбулаторії рятувальники акцентували увагу на дотриманні правил поведінки у побуті, при виявленні вибухонебезпечних предметів та ознайомили із заходами безпеки у разі розбиття ртутного термометра й під час збирання грибів.

Особлива увага приділялася наявності планів евакуації та інормаційних знаків виходів на поверхах, не захаращеності шляхів евакуації, обладнаню приміщень системами протипожежного захисту, наявності вогнегасників, їх справності та роз`ясненню правил користування ними. Оцінювалась можливість під`їзду пожежних автомобілів, розташування та стан джерел протипожежного водопостачання тощо. Водночас проіспектували і приміщення амбулаторії, при цьому особлива увага приділялася стану електромережі.

Перевірками будуть охоплені й інші лікувальні заклади Сумського району, аби відповідальні посадові особи могли вчасно усунути недоліки запропоновані приписами.