РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ ПРАКТИЧНЕ ТРЕНУВАННЯ З ПЕРСОНАЛОМ ДИТЯЧОГО ОЗДОРОВЧОГО ТАБОРУ “ЗОРЯНИЙ”

15 липня в с. Вільшанка працівники Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області провели практичне тренування з персоналом дитячого оздоровчого табору “Зоряний”, щодо дій у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій і пожеж, безпечної та швидкої евакуації дітей.

Під час проведення заходу відбувалась жвава бесіда.  Присутнім розповіли про пожежі, які найчастіше виникають з найпоширеніших причин. Згадали номери телефонів пожежної та інших екстрених служб. Наостанок всім присутнім на заході було роздано листівки з переліком основних правил безпеки життєдіяльності.

Як стверджують педагоги такі заходи є вкрай важливими оскільки інформація, яку вони отримують зараз в подальшому може зберегти їм життя. Зустріч подарувала всім позитивні емоції та незабутні враження.        

Проведення  протипожежних інструктажів є складовою частиною системи підготовки працівників, озброєнні знаннями, вони зможуть діяти максимально ефективно в разі виникнення надзвичайної ситуації.

Сумський районний сектор Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області