РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОДОВЖУЮТЬ ПЕРЕВІРЯТИ ДІЛЬНИЦІ НАПЕРЕДОДНІ ВИБОРІВ

Співробітники Сумського районного сектору відвідують виборчі дільниці на території Сумського району. Рятувальники проводять їх обстеження на предмет дотримання вимог пожежної безпеки. Особливу увагу рятувальники приділяють забезпеченю та технічному стану первинних засобів пожежогасіння, відповідності та не захаращеності шляхів евакуації, стану електромереж, обладнаню системами протипожежного захисту приміщень, забезпеченню будівель джерелами протипожежного водопостачання, створенню місцевих пожежних команд.

Загалом на території Сумського району налічується 58 виборчих дільниць. Під час проведення обстежень, керівникам та робочому персоналу рятувальники постійно нагадують про основні вимоги правил пожежної безпеки, дії в разі виникнення пожежі та  правила користування первинними засобами пожежогасіння. Також керівникам об`єктів для усунення порушень встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, що мають місце на  об’єктах вручені довідки та роз’яснені способи їх усунення.   

Також відбулися інструктивні бесіди з членами виборчих комісій щодо порядку дій у випадку пожежі чи іншої надзвичайної події. Для кращого засвоєння наданої інформації працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій роздали слухачам тематичні пам’ятки.

Проведення будь-яких виборів – це важливий і відповідальний захід. Під час голосування на виборчих дільницях перебуває велика кількість людей. У разі виникнення надзвичайної ситуації її наслідки можуть спричинити значні руйнування приміщень і, що найгірше, - до людських жертв.

Тому, аби запобігти цьому, рятувальники і надалі триматимуть під контролем проведення волевиявлення громадян в об’єднаних територіальних громадах.

Сумський районний сектор Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області