РЯТУВАЛЬНИКИ СПІЛЬНО З ПРЕДСТАВНИКОМ НИЖНЬОСИРОВАТСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПРОВЕЛИ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД ПО ЖИТЛОВОМУ СЕКТОРУ В C. СТАРЕ СЕЛО

Працівники Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області спільно з представником Нижньосироватської сільської ради провели профілактичний рейд по житловому сектору в c. Старе Село з метою проведення масово - роз`яснювальної роботи з населенням щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті. Під час проведення зазначеної роботи з населенням, фахівці Служби порятунку здійснили подвірний обхід  12 дворів в c. Старе Село. Особливу увагу приділили малозабезпеченим сім`ям, людям похилого віку та самотнім. Мешканцям розповіли про дотримання правил пожежної безпеки в побуті, при влаштуванні та експлуатації пічного опалення, при користуванні електронагрівальними приладами.

Інспекторський склад Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області під час профілактичних бесід поширив серед населення інформаційні пам`ятки.

Особливу увагу  акцентували на тому, що навіть незначне нехтування правилами  безпечної поведінки у побуті може призвести до непередбачуваних, а іноді і до трагічних наслідків. В ході відпрацювання рятувальники також нагадали населенню про правила поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів,  про ризики залишення малолітніх дітей без нагляду дорослих.

Безумовну користь від таких заходів бачать усі – рятувальники, місцева влада та й самі жителі села, для яких спілкування на тему безпеки життєдіяльності  дає привід замислитися щодо більш відповідального ставлення до власної безпеки.

Сумський районний сектор Управлінння Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області