СЛУЖБА 101 ІНФОРМУЄ

19 січня о 14:52 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку  на вул. Молодіжна у с. Яблунівка, Сумського району. Про пожежу повідомили сусіди. На місце події було направлено відділення 27-го державного професійний пожежно - рятувальний пост  смт. Хотінь.

Вже через декілька хвилин вогнеборці прибули на виклик і встановили, що пожежа ліквідована місцевими мешканцями. Полум’ям була охоплена житлова кімната в житловому будинку та існувала загроза перекидання вогню на поруч розташовану господарчу споруду.

Всього на гасіння було залучено 3 чоловіки особового складу та 1 одиницю спецтехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Внаслідок загоряння знищено: холодильник, пилосос, два дивани, металошукач, особисті речі власників, меблі, електромережу, вікна, двері. Вогнем пошкоджено: стіни на площі 55 м2, особисті речі, підлога на площі 9 м2.

За попередніми висновками фахівців, ймовірна причина пожежі – коротке замикання електромережі. Тому, аби запобігти подібним випадкам, не вмикайте одразу багато електроприладів – це може спровокувати перевантаження електромережі і, як наслідок, виникнення аварійних ситуацій, коротких замкнень і загорянь. При використанні електроприладів насамперед перевірте справність електромережі, щитків, розеток та штепсельних вилок приладів.

Памятайте самі та навчить своїх дітей, що постійне виконання заходів пожежної безпеки – запорука збереження людських життів та значних матеріальних цінностей!

У разі виникнення пожежі негайно телефонуйте 101!

Сумський районний сектор Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області