ГРОМАДА ТУРБУЄТЬСЯ ПРО ДОБРОБУТ СУМСЬКОГО РАЙОНУ

21 червня за участю заступника голови Сумської районної державної адміністрації  Литвиновської Л.В.  проведено засідання громадської ради при Сумській районній державній адміністрації

Під час засідання громадської ради розглянули питання«Про стан розвитку туризму в Сумському районі».  Начальник відділу культури Холодьон Ю.М., під час своєї доповіді, виокремив пріоритетні напрямки діяльності відділу культури з розвитку туризму:

  1. Виготовлення презентаційного матеріалу. На протязі 2016 року планується виготовлення презентаційного фільму та туристичних буклетів «Сумський район  -  туристичний». На реалізацію ціх заходів «Програми розвитку туризму в Сумському районі на 2016 рік» планується витратити 35,0 тис.грн.
  2. Сприяння в роботі голів сільських, селищних голів щодо облаштування зон короткочасного відпочинку на туристичних маршрутах (так званих «Козацьких станів»). Планується розміщення таких зон на територіях Н.Сироватської, В.Чернеччинської, Могрицької, Битицької, Степанівської, Кияницької сільських рад.
  3. Реконструкція та відновлення опалення Садибного будинку Кондратьєвих-Суханових. Відродження садиби Кондратьєвих-Суханових, як пам’ятки архітектури, культурно-мистецького центру, як туристичного об’єкту дасть вагомий поштовх до збереження та розвитку культурної спадщини Сумської області, України. Відновлення цієї архітектурної пам’ятки дасть змогу відродити туристичний маршрут «Низи-Лифіно-Михайлівська цілина».

Наступним розглянули питання  «Про надання допомоги та соціальної підтримки учасникам АТО мешканцями Сумського району».

Начальник відділу з питань сімейної  політики та соціальних послуг Могила В.В. проінформувала присутніх про стан надання пільг учасникам бойових дій відповідно до закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та соціального захисту осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та членів їх сімей.

Також розглянули питання щодо створення громадського радіо на території Сумського району. Головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи та зв’язків з громадськістю Литвиненко М.О. проінформувала, щодо важливості створення громадського радіо при утворенні об’єднаних територіальних громад.