ПЕТРО КІДІМЕНКО: «ПРАЦЮЄМО ЄДИНОЮ КОМАНДОЮ, ЩОБ ВПЕВНЕНО ІТИ ШЛЯХОМ ЕКОНОМІЧНО-СОЦІАЛЬНИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ»

Такий принцип роботи визначив голова райдержадмінінвстрації Петро Кідіменко на 2014 рік, спілкуюючись з представниками громадськості району.

«Нам треба працювати єдиною потужною командою.Наше завдання, визначене Президентом України, - зберегти те, чого досягли протягом 2013 року та іти вперед заради спільної мети – підвищення якості життя наших  громадян, – підкреслив Петро Кідіменко.

У контексті підсумків економічного та соціального розвитку району у 2013 році, Петро Кідіменко зупинився на кількісних і якісних показниках, коротко охарактеризувавши кожен напрям роботи. 

Впевнено  демонструє стабільний поступальний розвиток аграрний сектор району, здійснюється будівництво та реконструкція виробничих об'єктів, збільшуються обсяги виробництва сільгосппродукції. Також поліпшується ситуація у житлово-комунальній галузі. Протягом року збільшено розміри соціальних виплат, особливо важливою стала підтримка сімей з дітьми, малозабезпечених родин, людей з особливими потребами.   

Як зазначив очільник району, підготовлено Проект Програми економічного і соціального розвитку Сумського району на 2014 рік. Завдання Програми ґрунтуються на основних положеннях Стратегії розвитку Сумського району на період до 2015 року "Нова Сумщина – 2015"

Відповідно до Програми головні зусилля у 2014 році будуть спрямовані на закріплення економічного зростання на основі інноваційно-інвестиційної складової, використання усіх ресурсів для наповнення бюджету, вирішення актуальних проблем територій -розбудови повноцінної та якісної соціальної інфраструктури, житлово-комунальної сфери, співпраці з соціально-відповідальним бізнесом.