ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ ЧЛЕНІВ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ З КЕРІВНИЦТВОМ РАЙОНУ

Тема обговорення - останні подій навколо підготовки до підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, внутрішньополітичної ситуації, соціально-економічного розвитку країни.

Звертаючись до громадськості, голова райдержадміністрації Петро Кідіменко прокоментував позицію Президента України та Уряду  щодо підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

За його словами, Україна підтверджує курс на євроінтеграцію. Адже позиція Глави держави Віктора Януковича чітка – досягнення європейських стандіатів життя для кожного українця.

Проте в основі прийняття таких важливих державних рішень, як підписання Угоди про асоціацію з ЄС, мають бути максимально захищені, перш за все, національні інтереси, інтереси української сторони. Тільки поступовими ціленаправленими кроками, з урахуванням усіх економічних складових,  можна досягти покращення життя людей, якість життя, умови життя.

Очільник району також підкреслив, що рішення взяти паузу не є політичним, воно прийнято за підсумками вивчення реальних економічних проблем, які виникнуть з моменту підписання Угоди.

За думку голови громадської ради при райдержадміністрації Наталії Сенько, складність євроінтеграційцних процесів полягає у тому, що треба обраховувати кожен крок, аби суспільство не мало як економічних, так і соціальних втрат. І що найголовніше, мало перспективи на подальший розвиток. На цих позиціях і наголошує Президент України Віктор Янукович.

Наталія Сенько висловила переконання, що асоціативне членство в ЄС не означає переможного руху колоною під популістськими гаслами: кожен крок має бути виваженим аж до призупинення активних дій з метою глибокого аналізу як нинішньої ситуації, так і перспектив на завтра.