ВОЛОДИМИР ВАРАКУТА: «ГОЛОВНЕ - КОНСТРУКТИВНЕ ПАРТНЕРСТВО ВЛАДИ ТА ГРОМАДСЬКОСТІ»

На цьому наголосив керівник апарату райдержадміністрації Володимир Варакута під час засідання «круглого столу» з представниками громадських організацій та працівниками служб соціальної сфери.  

За словами посадовця, на виконання соціальних ініціатив Президента України створюються умови для активної участі громадських організацій у суспільному житті  району. Зокрема, вже діють різні форми співпраці громадських організацій та органів виконавчої влади у  здійсненні   заходів   із правової   освіти  населення.

В напрямку організації безоплатної правової допомоги населенню на території Сумського району активно працює координаційна рада молодих юристів при Головному управлінні юстиції в Сумській області.

«Громадянське суспільство не може існувати без правової освіченості його громадян. Тому  влада та громадськість мають працюють виключно в інтересах людей. Сумський район відкритий  для співпраці з громадськими організаціями і готовий підтримати їх ініціативи. На часі – налагодження конструктивного діалогу , адже якість життя людей залежить від того, які конкретні справи здійснюються на благо громади», - зазначив керівник апарату.

Районна міжвідомча координаційно- методична рада з правової освіти населення та координаційна рада молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Сумській області в серпні 2013 року уклали угоду про співпрацю.

«За цією угодою досягнуто домовленості  про взаємодопомогу та співробітництво з метою створення необхідних умов для надання якісної безоплатної первинної правової допомоги жителям територіальних громад Сумського району. Адже до органів виконавчої влади постійно звертаються люди із проханням надати допомогу, яка прямо або опосередковано пов’язана із вирішенням саме правових проблем», - зазначив заступник голови координаційної ради молодих юристів Юрій Семенюта.

Сьогодні громадська організація здійснює свою діяльність на території чотирьох сільських рад сумського району.