ПЕТРО КІДІМЕНКО: «ВЛАДА ТА ГРОМАДСЬКІСТЬ МАЮТЬ ПРАЦЮВАТИ В ПАРТНЕРСТВІ»

На цьому наголосив голова райдержадміністрації Петро Кідіменко під час зустрічі з представниками громадської ради.

Як налагоджується і розширюється діалог, зміцнюються партнерські засади між владою і громадськістю, що вже зроблено і які плани на найближчу перспективу в розвитку району - такими стали  основні теми обговорення.

На думку Петра Кідіменка, конструктивний діалог між владою та громадськістю – один із важливих кроків до побудови розвиненого та демократичного суспільства.

«Я переконаний, що розширення взаємодії з громадськістю сприятиме подальшій активізації економічно-соціального та культурного розвитку району, створить додаткові умови для реалізації спільних заходів та ініціатив на користь людей. На цьому наполягає Президент України Віктор Янукович», - зазначив Петро Кідіменко.

Крім того, очільник району наголосив на важливості вивчення думки громадськості та врахуванні її під час прийняття рішення, спільному обговоренні шляхів вирішення проблем, коли формується проект того чи іншого рішення.

Петро Кідіменко та представники громадськості обговорили найактуальніші питання розвитку району, показники його економічної складової. Йшлося і про формування бюджету на 2014 рік та завершення поточного бюджетного року.  Наступне питання – нагальні питання розвитку аграрної сфери, комунального господарства, освіти, культури, медицини. Тут створена чітка програма дій, спрямована на поліпшення стану цих галузей.

«Маємо потужний кадровий потенціал для розвитку всіх галузей – це наші люди. Їх треба підтримувати та цінувати. Моє завдання – об’єднати громаду та разом працювати для досягнення основної мети – створити комфортні умови для життя людей», - підкреслив посадовець.

"Саме довіра людей надихає на плідну роботу для того, щоб все, що спланували, завершили. Влада відкрита до співпраці з громадськістю та діалогу ", - додав Петро Кідіменко.

Говорячи про діяльність громадської ради, її очільниця Наталія Сенько зазначила: "Тут зібрані однодумці, які готові співпрацювати з владою, вносити конкретні та конструктивні пропозиції. Бо від реальних справ, турботи про сьогоднішній день та погляду у завтрашній залежить життя людей. Така наша мета".